1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 1 lipca 2021 r.

Dobre praktyki kształcenia na odległość

UWAGA: Zapis wideo konferencji dostępny na stronie intranetowej OWKO

Konferencja – Dobre praktyki kształcenia na odległość

a także bezpośrednio na platformie MS Stream dla zalogowanych użytkowników UAM:

Część 1:

#1 Otwarcie konferencji „Dobre praktyki kształcenia na odległość”

Otwarcie konferencji „Dobre praktyki kształcenia na odległość”

Część 2:

#2 Kształcenie zdalne w szkole Nauk Przyrodniczych oraz Szkole Nauk Ścisłych

Kształcenie zdalne w szkole Nauk Przyrodniczych oraz Szkole Nauk Ścisłych

Część 3:

#3 Kształcenie zdalne w Szkole Nauk Społecznych i na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu
 III panel dyskusyjny w ramach konferencji „Dobre praktyki kształcenia na odległość” (9.07.2021).

Część 4:

#4 Kształcenie zdalne w Szkole Nauk Humanistycznych, Szkole Nauk o Języku i Literaturze i w SJ
IV panel dyskusyjny w ramach konferencji „Dobre praktyki kształcenia na odległość” (9.07.2021).

W ramach IV Dnia jakości kształcenia UAM odbędzie się 9 lipca br. w godz. 9:00–15:30 konferencja Dobre praktyki kształcenia na odległość. Konferencja zostanie zorganizowana przez Ośrodek Wsparcia Kształcenia na Odległość jako wydarzenie w MS Teams. Prelegentami będą dydaktycy z różnych wydziałów naszej uczelni, którzy zechcieli podzielić się swoimi doświadczeniami z ostatnich kilkunastu miesięcy.  Linki do konferencji i jej programu zamieszczamy poniżej, są one dostępne również na intranetowej stronie Ośrodka.

Serdecznie zapraszamy.

LINK DO KONFERENCJI